Contact

Algemeen

Algemeen mailadres info@kcdekempen.nl
Algemeen telefoon 06-82 75 2929
Secretariaatsecretaris@kcdekempen.nl
Tentoonstellingdogshoweindhoven.nl
Ledenadministratieledenadministratie@kcdekempen.nl
Redactieredactie@kcdekempen.nl

Ledenadministratie en Cursus Informatie

Middels onderstaande formulier kunt u vragen stellen over uw lidmaatschap of de verschillende cursussen. U krijgt een bevestigingsemail en deze wordt door de betreffende coördinator verder behandeld.

LET OP: Aanmelden even niet mogelijk…

Helaas is het op dit moment niet mogelijk om aan te melden voor cursussen en trainingen. Vanwege Corona is het niet duidelijk wanneer we weer mogen opstarten. We hebben hierom dan ook besloten geen nieuwe aanmeldingen meer aan te nemen aangezien het nog te onduidelijk is wanneer we überhaupt weer iets mogen doen.

Echter willen wij voor jullie onze leden wel iets gaan betekenen, dit zal dan in een digitale vorm plaats gaan vinden. Zo is er inmiddels al een trainings kanaal ontstaan op youtube genaamd ” KC De Kempen Academy“, hier doet Marlous leuke oefeningen voor met haar knappe puppy. Deze oefeningen zijn voor iedereen te doen, zo kunnen jullie in elk geval lekker blijven oefenen. Daar we ons ook voor kunnen stellen dat jullie vragen hebben of vanuit het oefenen vragen ontstaan zijn wij ook hard aan het werk om een digitaal vragen uurtje in te gaan plannen. We zijn druk bezig om dit vorm te geven en meer info hierover volgt zo snel mogelijk!

Heeft u een andere vraag dan kunt u die stellen via het onderstaande vraag/verzoek formulier.

Medewerkers

Wilt u rechtstreeks een coördinator of trainer benaderen, deze kunt u vinden op onze Medewerkers pagina.

Bezoek- en postadressen

Locatie GeldropDe Kervel 3 (Industrieterrein De Spaarpot)
5667 KN Geldrop
tel: 040-2852155 (clubgebouw)
Locatie OirschotBloemendaal 5D (bij sporthal De Kemmer)
5688 GP Oirschot
PostadresKC De Kempen
Postbus 6
5660 AA Geldrop

Bestuur

Henry Klein
Voorzitter
voorzitter@kcdekempen.nl
Ilona Klein
Secretaris
secretaris@kcdekempen.nl
Susanne Spaan
Penningmeester
penningmeester@kcdekempen.nl
Maurice Peperkamp
Vice-voorzitter
maurice.peperkamp@kcdekempen.nl
Patty Herman
Bestuurlid algemeen
patty.herman@kcdekempen.nl
Claudia Weick
Bestuurslid algemeen
claudia.weick@kcdekempen.nl
Jeroen Peperkamp
Bestuurslid algemeen
jeroen.peperkamp@kcdekempen.nl

Klachten procedure

De klachtenprocedure staat in dit pdf bestand beschreven: Klachtenprocedure publicatie.pdf .
De klacht kan worden gemeld bij de secretaris: secretaris@kcdekempen.nl

Rekeningen

Contributie en lesgeldNL79 RABO 0166 2535 29
Kynologen Club De Kempen, Geldrop
Wedstrijden en evenementenNL14 RABO 0162 1727 45
Kynologen Club De Kempen, Geldrop
BIC: RABONL2U

Kynologen Club “De Kempen” is opgericht op 25 februari 1922
Laatstelijk goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 8 augustus 1955, nr. 97
Inschrijving K.v.K.: 40235826 – BTW: NL803698823B01